Cvičení pro kulatý zadeček

15. 3. 2021 | Cvičeni

Zadek. Jedna z nejvíce řešených částí těla, a to nejen toho ženského! Hlavně ve fitness komunitě se na vypracovaný zadek upírá hodně pozornosti.

Po kulatém a pevném zadku touží téměř každá žena, a jeho vybudování stojí hodně námahy a disciplíny. Zaručený recept, jak na velký kulatý zadeček nemám, ani žádnou zázračnou pilulku, ale mám tu pro vás, ženy, jeden super trénink s Booty Band (trénink lze odcvičit i bez odporové gumy) který zajisté oceníte. A myslím si, že by ho mohli ocenit i pánové, pokud se nestydí dělat doma u televize hip thrust.

Nezapomínejte, že dřep není jediný cvik na pěkný a kulatý zadeček a když je prováděn špatnou technikou, mohou z něj více přední stehenní svaly.
Proto bychom se v tréninku měla zaměřit na zatížení z více úhlů, různými cviky o různých intenzitách.
Zkrátka nejlepší cvik na zadek neexistuje, ale existují skvělé kombinace, které si ukážeme v následujícím videu!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 příspěvků
Poslední příspěvek 25.2.
16 příspěvků
Poslední příspěvek 17.8.
22 příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat