Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Clip-vlasy-levne

Tana 26. 02. 2017

Skvělý e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/ pokud jste se rozhodli si prodloužit vlasy. Jsem moc spokojená, ochotně mi pomohli s výběrem, dodání do dvou dnů a kvalita a super ceny. Sdílím dobrou zkušenost, protože jsem dlouho vybírala odkud koupit vlasy na prodloužení, snad pomůže ;-)

Neregistrovaná/ý - Zuzka

6. 9. 2019

Ahojky, já teda zase mohu doporučit https://www.clip-in-vlasy.eu/. Tento web a jejich nabídka mě teda oslovily nejvíc! Jejich clip in jsou z pravých vlasů.

Neregistrovaná/ý - Martina

3. 9. 2019

Dobrý den, když jste si nechali prodloužit vlasy těmi clipy nezničím si tím moje vlasy?

Neregistrovaná/ý - Vilma

26. 8. 2019

Já chtěla při prodlužování, aby bylo k nepoznání od mých vlasů. Vlasy-levne mají materiál z pravých lidských vlasů.

Neregistrovaná/ý - Žany

25. 8. 2019

Přesně tak, pokud zvolíte kvalitní materiál k prodloužení a naaplikuje vám to někdo kdo to umí, není žádný problém.

Neregistrovaná/ý - Eva

28. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Aneta | 15. 7. 2019
Já chodím na trichologii www.clinicalhair.cz jsem moc spokojená.

Prodloužené vlasy nemáte?

Neregistrovaná/ý - Barča

27. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Niky | 25. 7. 2019
Neznám je, ale ujistím si více, potřebujivlasy prodloužit i zárověň zahusti. Tak si zjišťuji co nejvíce informací.

Prodlužování vlasů mě připadne divné, musí být přece poznat, že jsou prodloužené.

Neregistrovaná/ý - Niky

25. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Vanda | 21. 7. 2019
Vlasy-levne mají k dispozici víc metod k prodloužení. Mě zaujala metoda Tape.

Neznám je, ale ujistím si více, potřebujivlasy prodloužit i zárověň zahusti. Tak si zjišťuji co nejvíce informací.

Neregistrovaná/ý - Vanda

21. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Nataly | 15. 7. 2019
Taky si pomocí clip in vlasy zahušťuji. Nakupuji u www.vlasy-levne.cz, mají rychlé dodací lhůty a hlavně mazeriál k prodloužení je z pravých lidských vlasů.

Vlasy-levne mají k dispozici víc metod k prodloužení. Mě zaujala metoda Tape.

Neregistrovaná/ý - Aneta

15. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Dita | 27. 6. 2019
Byl jste někdo na trichologii? Docela o tom v poslední době slyším, ale nevím jestli je každý odborník.

Já chodím na trichologii www.clinicalhair.cz jsem moc spokojená.

Neregistrovaná/ý - Nataly

15. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Beata | 4. 7. 2019
Při koupi clip in vždycky záleží, čeho s těmi clip in chcete dosáhnout... Podle toho se taky vybírá délka pásů... Já si teda koupila o 10 cm delší pásy a krásně to vlasy doplní, prohustí a právě i prodlouží.

Taky si pomocí clip in vlasy zahušťuji. Nakupuji u www.vlasy-levne.cz, mají rychlé dodací lhůty a hlavně mazeriál k prodloužení je z pravých lidských vlasů.

Neregistrovaná/ý - Beata

4. 7. 2019

Při koupi clip in vždycky záleží, čeho s těmi clip in chcete dosáhnout... Podle toho se taky vybírá délka pásů... Já si teda koupila o 10 cm delší pásy a krásně to vlasy doplní, prohustí a právě i prodlouží.

Markule

28. 6. 2019

Holky, jaké máte zkušenosti s prodlužováním vlasů? Myslíte, že kždy mám řidké vlasy že je to vhodné a bude mě to držet?

Neregistrovaná/ý - Dita

27. 6. 2019

Byl jste někdo na trichologii? Docela o tom v poslední době slyším, ale nevím jestli je každý odborník.

Neregistrovaná/ý - Jolana

26. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Marcelka | 24. 6. 2019
Mě se k prodloužení vlasů líbí a vyhovují clip in. Teď mám moc pěkné culíky.

A máte je odkud Marcelko? Já si je objednávám u vlasy-levne.cz.

Neregistrovaná/ý - Marcelka

24. 6. 2019

Mě se k prodloužení vlasů líbí a vyhovují clip in. Teď mám moc pěkné culíky.

Neregistrovaná/ý - Emily

22. 6. 2019

Www.vlasy-levne.cz neznám, ale ráda bych si prodloužila vlasy, tak jsem se rozhodla, že zajdu na jejich pobočku a nechám si poradit kterou metodou.

Neregistrovaná/ý - Karla

20. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Nataly | 18. 6. 2019
Kterou metodou? Na www.vlasy-levne.cz jich nabízí víc. Mě se např. líbí clip in culíky a ofina.

Mě se líbí metoda Tape a taky mě ji doporučila moje kadeřnice. Samozřejmě, že mě vlasy pomocí ní prodloužila.

Neregistrovaná/ý - Nataly

18. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Karla | 7. 6. 2019
Nechala jsem si nedávno prodloužit vlasy na jejich pobočce. Jsem moc spokojená.

Kterou metodou? Na www.vlasy-levne.cz jich nabízí víc. Mě se např. líbí clip in culíky a ofina.

Neregistrovaná/ý - Karla

7. 6. 2019

Nechala jsem si nedávno prodloužit vlasy na jejich pobočce. Jsem moc spokojená.

Neregistrovaná/ý - Dita

25. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Monča | 21. 5. 2019
Od vlasy-levne se mě nejvíce líbí clip in. Uvažuji teď, že si dám culíky. Moc se mě líbí.

Na stránkách jsem se dočetla, že si můžete nechat vlasy prodloužit na jejich pobočce.

Potraviny, které vám mohou pomoci při rýsování křivek

Těstoviny s omáčkou mascarpone

Těstoviny s omáčkou mascarpone

16 hlasů
45min 951 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ananasovo-banánové lívance

10 hlasů
50min 665kJ 85 Kč

Lívance si můžete připravit jako hlavní chod.

Jehněčí kotlety v hrášku

5 hlasů
1h a 35min 678kJ 330 Kč

Připravte si jednoduše jehněčí kotlety, třeba na velik...

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více