Diskuse na téma Zničené vlasy

Ahoj holky, prosím o radu ohledně zničených vlasů. Myla jsem si je téměř denně, často jsem je fénovala a žehlila. Vlasy jsem měla tak zničené, že jsem je musel ostříhat po ramena. Nyní používám šampony bez silikonů, myju si je 1-2x týdně, dělám si různé zábaly. Stále mi však připadá, že je mám suché a krepaté. Znáte nějaký přípravek který zaručeně pomáhá? Klidně mi sem dejte odkaz, budu ráda za každou radu.

Mína 25. 2. 2021

Mám hrozně zničené vlasy po létech trvalých, kupuju si různé výživné balzámy, ale vlasy mám pořád zničené a řidké. Co byste poradili?

Tichavka 8. 6. 2017

Díky za tipy holky. Dnes jsem si ho objednala tak to zkusím a uvidím. 

Sandriskaa 5. 6. 2017

Zkus Forcapil. Beru ho 3 měsíce a vlasy mám pěkné a zdravé. Žehlím si je denně a nemám jediný problém. :-)

Niccol Sandriskaa 6. 6. 2017

I já jsem ho brala. Pomohl mi v době největšího padání. Obsahuje snad všechny vitamíny potřebné pro vlasy (keratin, zinek, metionin, vitámín B,D..) Zkus si o tom načíst něco tady: www.forcapil.cz

StankaHoy Niccol 7. 6. 2017

Souhlasím. Velmi kvalitní produkt. Beru ho pravidelně cca měsíc a jsem spokojená. Co tak ještě mohu doporučit je kokosový olej. :-)

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 příspěvků
Poslední příspěvek 25.2.
16 příspěvků
Poslední příspěvek 17.8.
22 příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat