Diskuse na téma Kam s dětmi v zimě na lyže

18. 03. 2010 | Volný čas s dětmi

Ráda bych se poradila kam mám vzít mé 2 děti v zimě na lyže, mám kluka 5 let a holčičku 3 roky a budu na ně sama. Moc díky za radu.

dana.smutna 13. 8. 2020

eyvauvd

hanakol dana.smutna 17. 8. 2020

fbsfb

Jana 23. 2. 2020

A ty to v Italii nejako znas? Kam by se dalo jet v lete?

Janča Jana 25. 2. 2020

Ano, v Italii si to chvali zde monte bondone :-)))

dana.smutna Jana 13. 8. 2020

fsfasf

Radka 18. 2. 2020

Ženy letos jsem to hodne zapinkala ale na pristi rok uz neco obejdnat musim, koukala jsem na to Pinzolo, no zamlouva se mi hodne to wellness, zbytek rodiny miluje lyzování!

Milena 10. 2. 2020

Zkus je vzit na lyze nekam, kde budou mit i instruktora na lyze. Je to hodne ucinne a deti se velmi rychle nauci lyzovat. My jsme takhle meli pro deti instruktora v Italii, byla to nase zimni dovolena.

Lucie Milena 14. 2. 2020

Jak rikas, neni nad to, kdyz ti deti pohlidaji a ty si muzes uzit krasy jak sjezdovky, tak i mestecka, my jsme to takhle meli v Pinzolo a to diky sport-kids.cz, uzasna zimni dovolena!

MaPa 31. 7. 2017

Máte problém s matematikou? Nechápete ji od svého učitele? Vyzkoušejte novou generaci doučování! Doučování online - kdekoliv, kdykoliv. Připravujeme pro Vás stále nové a nové kurzy. S námi už pro Vás matematika nebude noční můrou. Zavádějící ceny všech kurzů! Vše najdete na www.matematikaza1.cz

Renča 18. 6. 2017

Zkoušel už někdo vnitřní sjezdovku v Praze?

Veronika Renča 21. 6. 2017

V Praze je vnitřní sjezdovka jo? jsem myslela že to mají jen v zahraničí teda

Lenka Veronika 22. 6. 2017

Ano je na Kolbenova 898/11, 190 00 Praha 9, mrkněte se na www.freestylekolbenka.cz

Daniel Lenka 25. 6. 2017

Ta vnitřní sjezdovka tam to je něco úžasného, člověk si pořádně zajezdí, je to mnohem lepší než na svahu

Wendy 18. 3. 2010

Letos uz asi jenom do Krkonoš, ale v lednu jsem byla tyden s rodinou na Lipně. Byla jsem dost nedůvěřivá, že i na Lipně (které mám spojené jen s letním koupáním) se dá i lyžovat, ale skutečnost předčila všechna má očekávání. Ubytování v super apartmánech cca 300 m od vleku. V ceně ubytování permanentky na vleky, s rodinou jsme se kdykoliv odebrali do soukromí a moje hlučná rodina tak nikoho nerušila. Lyžování na české poměry docela pohodové, bez front a na upravených sjezdovkách. Mrkni se na landal.cz a na lipnoservis.cz.

Wendy Wendy 18. 3. 2010

A ještě jsem zapoměla, že je tam super školička lyžování pro děti....:-)

milena Wendy 18. 3. 2010

Lipno znám, nejlepší lyžařská škola v Čechách pro děti. Jezdíme z dětmi pravidelně, všechny se tam naučili lyžovat. Dokonce i bruslit na zamrzlém Lipně. :-)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

16 příspěvků
Poslední příspěvek 17.8.
22 příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
259 příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat