Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Krmivo pro psy

NinaC 02. 12. 2018

Můžu poprosit o doporučení kvalitního štěněcího krmiva ?

Nino, my kupujeme pro naše dva vlčáky krmiva Brit. Jednak mají super recenze na internetu (Heureka apod.), ale hlavně mají dobré složení a pejskům chutnají a to je pro nás to nejdůležitější :)

Neregistrovaná/ý - Lola

5. 9. 2019

My ale nejraději nakupujeme na https://www.azkrmiva.cz/vyrobce/brit. Mají neskutečný výběr, super ceny a sem tam i nějaký doprodej, takže ceny vynikající.

Neregistrovaná/ý - Marika

29. 4. 2019

My máme výbornou zušenost s kloubní výživou Canvit chondro, kterou kupujeme tady, protože cena je tady výborná https://www.spokojenypes.cz/canvit-chondro-maxi-500g/. Tu můžu jedině doporučit. Je super v tom, že krásně voní a pejsci ji tak sní bez obtíží.

Neregistrovaná/ý - Animalka

2. 3. 2019

Co jsem se tak dívala, tak Brit krmiva koupíte na docela dost portálech a u docela dost prodejců. My ale nejraději nakupujeme na https://www.azkrmiva.cz/vyrobce/brit. Mají neskutečný výběr, super ceny a sem tam i nějaký doprodej, takže ceny vynikající.

Neregistrovaná/ý - Majky

29. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Luisa | 3. 1. 2019
Simono, my ty hypoalergenní kupujeme a psovi moc chutnají. Bereme přímo ty, které jsi sem dávala.

Luiso, mohla bych se jen optat, kde ty granule kupujete? Jako ty ceny u jednotlivých prodejců mírně liší a já bych samozřejmě byla ráda, kdybych je mohla koupit za nejvýhodnější nabídku. To je jasný. Díky moc za info a doporučení.

Neregistrovaná/ý - Luisa

3. 1. 2019

Simono, my ty hypoalergenní kupujeme a psovi moc chutnají. Bereme přímo ty, které jsi sem dávala.

Neregistrovaná/ý - Simona

3. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jarka | 3. 1. 2019
Dobrý den, ráda bych se zeptala. Nemáte někdo zkušenosti s hypoalergením krmivem pro psy? Jde mi konkrétně o tyto granule https://www.spokojenypes.cz/brit-care-dog-adult-large-breed-lamb-rice-12kg/. Díky moc.

No, my jsme naštěstí nemuseli řešit tento tip speciálního krmiva. Nicméně obecně vím, že granule Brit jsou jedny z nejlepších granulí, čili bych neváhala aniu této speciálky.

Neregistrovaná/ý - Jarka

3. 1. 2019

Dobrý den, ráda bych se zeptala. Nemáte někdo zkušenosti s hypoalergením krmivem pro psy? Jde mi konkrétně o tyto granule https://www.spokojenypes.cz/brit-care-dog-adult-large-breed-lamb-rice-12kg/. Díky moc.

Neregistrovaná/ý - Erika

27. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Karoline | 14. 12. 2018
Můžu se zeptat jestli třeba prokládáš i konzervamy ? Potřebovala bych aby nám pes trochu nabral a myslím si, že snad pomocí těch konzerv by to mělo jít o trošičku nahoru ne ?

To víš, že prokládám, je to lepší i pro zpestření aby pes nedostával pořád to stejný. Dobré je, že mají fakt velký výběr a jedou mu naprosto všechny příchutě www.granulecz.cz/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=brit+konzerva&submit_search=

Neregistrovaná/ý - Karoline

14. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 9. 12. 2018
My jsme několik let na granulích od britu a za ty roky jsem nemusela měnit. Áronovy pořád chutnají a akorát střídáme příchutě a za chvíli teda budeme přecházet na seniorky.

Můžu se zeptat jestli třeba prokládáš i konzervamy ? Potřebovala bych aby nám pes trochu nabral a myslím si, že snad pomocí těch konzerv by to mělo jít o trošičku nahoru ne ?

Neregistrovaná/ý - Erika

9. 12. 2018

My jsme několik let na granulích od britu a za ty roky jsem nemusela měnit. Áronovy pořád chutnají a akorát střídáme příchutě a za chvíli teda budeme přecházet na seniorky.

Já doporučuji krmivo Belcando. Mají přímo i pro štěňata už od těch nejmenších na rozkrmení. My jsme je dávali i naší březí fence a následně i jejím 9 štěňátkům. Jednalo se o křížence jezevčíka.

NinaC

3. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Silvie | 2. 12. 2018
O jaké jde plemeno ?

Budeme mít jack russela :))

Neregistrovaná/ý - Silvie

2. 12. 2018

O jaké jde plemeno ?

Potraviny, které vám mohou pomoci při rýsování křivek

Těstoviny s omáčkou mascarpone

Těstoviny s omáčkou mascarpone

16 hlasů
45min 951 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ananasovo-banánové lívance

10 hlasů
50min 665kJ 85 Kč

Lívance si můžete připravit jako hlavní chod.

Jehněčí kotlety v hrášku

5 hlasů
1h a 35min 678kJ 330 Kč

Připravte si jednoduše jehněčí kotlety, třeba na velik...

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více