Diskuse na téma Dárek pro chlapa

Tanita 12. 06. 2019

Ahoj potřebuji poradit co jste kupovali partnerovi k výročí?

Nikola

15. 12. 2019

Poly | 13. 12. 2019
Domů sme s přítelem pořizovali posilovací lavice z Fithamu

To je nějaký eshop? A máte tip jakou lavici vzít pro chlapa?

Boženka

15. 12. 2019

Ráda bych synovi a jeho manželce darovala nějakou dovolenou, máte tip kde by se jim mohlo líbit i s dětmi?

Poly

13. 12. 2019

Nikola | 11. 12. 2019
Pro manžela chci ještě na rychlo koupit k Vánocům posilovací lavici… můžete nějakou doporučit?

Domů sme s přítelem pořizovali posilovací lavice z Fithamu

Nikola

11. 12. 2019

Pro manžela chci ještě na rychlo koupit k Vánocům posilovací lavici… můžete nějakou doporučit?

Zdena

21. 10. 2019

Gitule | 19. 10. 2019
Ahojky, já letos celé rodině batohy:D

To není špatný nápad.. a kde budete pořizovat?

Gitule

19. 10. 2019

Zdena | 15. 10. 2019
Jaké dárky kupujete na Vánoce?

Ahojky, já letos celé rodině batohy:D

Zdena

15. 10. 2019

Jaké dárky kupujete na Vánoce?

Žanet

1. 10. 2019

Heda | 27. 9. 2019
To zní dobře, a není to na recept od doktora?

Dobrý den, ne vůbec ne. Koupit se dá v lékárně, našla jsem ho i na pilulce

Heda

27. 9. 2019

Žanet | 22. 9. 2019
Dobrý den, já sem teď se synem začala brát vigantolvit. Jsou to takové malé tobolky takže se to i dobře polyká

To zní dobře, a není to na recept od doktora?

Žanet

22. 9. 2019

Heda | 16. 9. 2019
Chtěla bych dát letos k Vánocům celé rodině různé doplňky stravy... momentálně sháním pro babičku a pro dědu něco. Ti mají oba dva málo déčka, berete něco na tohle?

Dobrý den, já sem teď se synem začala brát vigantolvit. Jsou to takové malé tobolky takže se to i dobře polyká

Heda

16. 9. 2019

Chtěla bych dát letos k Vánocům celé rodině různé doplňky stravy... momentálně sháním pro babičku a pro dědu něco. Ti mají oba dva málo déčka, berete něco na tohle?

Zuzka

19. 8. 2019

Kateřina | 5. 8. 2019
Ženy za mě Nejkufry můžu jenom doporučit. Prohlížím si eshop minimálně jednou týdně jestli nenarazím na nějakou dobrou slevu a když ano hned beru protože co jsem si tu pořídila tak bylo kvalitní

Kateřino já mám v tomto eshopu i registraci a o akcích mám tak větší přehled. Jinak mám taky moc dobrou zkušenost

Leona

14. 8. 2019

Natálie | 5. 8. 2019
Dámy jak je to ve Scontu s dopravou? Za jak dlouho vám přišla objednávka a kde je možnost domluvit výnos, pokud jsou tady možné?

Objednávka mi přišla za tři týdny a pokud jde o výnos tak ten sem si domlouvala s pracovníkem přepravy

Kateřina

5. 8. 2019

Ženy za mě Nejkufry můžu jenom doporučit. Prohlížím si eshop minimálně jednou týdně jestli nenarazím na nějakou dobrou slevu a když ano hned beru protože co jsem si tu pořídila tak bylo kvalitní

Natálie

5. 8. 2019

Leona | 3. 8. 2019
S nákupem ve scontu mám také moc dobrou zkušenost. Nábytek si tu v budoucnu objednám určitě znovu

Dámy jak je to ve Scontu s dopravou? Za jak dlouho vám přišla objednávka a kde je možnost domluvit výnos, pokud jsou tady možné?

Leona

3. 8. 2019

Adriana | 30. 7. 2019
Dvakrát sem ve Scontu objednávala a v obou případech tady výborná zkušenost jak s nábytkem tak s přístupem pracovníků

S nákupem ve scontu mám také moc dobrou zkušenost. Nábytek si tu v budoucnu objednám určitě znovu

Květa

30. 7. 2019

Alena | 28. 7. 2019
Květo dvakrát jsem na jejich prodejně v Praze byla.. Nikdo mi tu nic nenutil a poradili mi s výběrem kufru takže mě se tu moc líbilo

Děkuji a můžu se zeptat co jste tu konkrétně kupovala? Já bych moc ráda nějaký batoh prostorný a hlavně pevný co by mi vydržel...tady mě to zaujalo že mají fakt výběr

Adriana

30. 7. 2019

Lucka | 28. 7. 2019
Doma máme sedačku ze Sconta, kterou jsem díky členství ve Sconto clubu koupila za super cenu, můžu doporučit!

Dvakrát sem ve Scontu objednávala a v obou případech tady výborná zkušenost jak s nábytkem tak s přístupem pracovníků

Lucka

28. 7. 2019

Linda | 23. 7. 2019
Já můžu sconto taky doporučit. Mají dobrý ceny a s nábytkem sem tu byla vždycky spokojená

Doma máme sedačku ze Sconta, kterou jsem díky členství ve Sconto clubu koupila za super cenu, můžu doporučit!

Alena

28. 7. 2019

Květa | 22. 7. 2019
Máte zkušenost s prodejnou Nejkufry?

Květo dvakrát jsem na jejich prodejně v Praze byla.. Nikdo mi tu nic nenutil a poradili mi s výběrem kufru takže mě se tu moc líbilo

Bílkoviny vám pomohou s postavou do plavek

Pečený králík na slanině

Pečený králík na slanině

8 hlasů
1h a 25min 619 kJ 150 Kč

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

22 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
259 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
83 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.