Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Indiska

3. 9. 2019

Aha, no jo, taky pravda. Nad tím, že by mi jídla nemusela chutnat, jsem nepřemýšlela. Ale tak je super, že se dají vyměnit :)

Neregistrovaná/ý - Moly

26. 8. 2019

Bavíme se mikrovahách, že kdo potřebuje jakoukoliv váhu, tak u nich pořídí.

Neregistrovaná/ý - Blanka

25. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Karin | 28. 7. 2019
To máte pravdu, aby nebolela záda, a mě se ještě líbí, že tzv. s dítětěm roste, díky nastavitelným popruhům.

Ergobag od thebagu patří mezi nejlepší na trhu, jeho ergonomie je skvělá a nastavitelné popruhy pomáhají, aby držel na zádech tak jak má.

Neregistrovaná/ý - Květa

23. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Verunka | 25. 7. 2019
Dobrý web, mají spoustu váh.Mě zaujala osobní multifunkční váha. Asi si ji u nich koupím.

Taky o ní uvažuji, hlídám si zdravou výživu a dodržuji zdravý životní styl.

Neregistrovaná/ý - Milena

18. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Martina | 5. 8. 2019
Kupujete přírodní kosmetiku? Jaké máte zkušenosti? Osobně můžu doporučit tuto https://www.bioaromakosmetika.cz/

Ahojky, objednávám si odtud kosmetiku Evergetikon a spokojená sem moc!

Neregistrovaná/ý - Martina

5. 8. 2019

Kupujete přírodní kosmetiku? Jaké máte zkušenosti? Osobně můžu doporučit tuto https://www.bioaromakosmetika.cz/

Neregistrovaná/ý - Jana

4. 8. 2019

Dobrý den, mám takovou otázku nakupovala některá z vás clipy... a znáte některou super stránku děkuji?

Neregistrovaná/ý - Daniela

4. 8. 2019

Ahoj, objednáváte si někdo tady oblečky? https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni Chtěla bych nějaký ale bojím se aby mi sedla velikost :/

Neregistrovaná/ý - Karin

28. 7. 2019

To máte pravdu, aby nebolela záda, a mě se ještě líbí, že tzv. s dítětěm roste, díky nastavitelným popruhům.

Neregistrovaná/ý - Danda

27. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Světla | 25. 7. 2019
Hledala jsem zkušenosti s prodlužováním vlasů a tipy kde je prodloužit. Rozhodla jsem se pro www.vlasy.levne.cz.

Neznám, je hodně různých salonů, webů ap. kde nabízí prodloužení vlasů. Je těžké si vybrat.

Neregistrovaná/ý - Moly

27. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Verunka | 25. 7. 2019
Dobrý web, mají spoustu váh.Mě zaujala osobní multifunkční váha. Asi si ji u nich koupím.

Neznám, ale projdu jejich stránky. Solidní váha třeba v kuchyni se hodí vždy.

Neregistrovaná/ý - Alice

25. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Vilma | 21. 7. 2019
A vybrali jste nějaký batoh pro dceru Alice?

Vybrala si tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-purpurovy-2019/.

Neregistrovaná/ý - Světla

25. 7. 2019

Hledala jsem zkušenosti s prodlužováním vlasů a tipy kde je prodloužit. Rozhodla jsem se pro www.vlasy.levne.cz.

Neregistrovaná/ý - Verunka

25. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Dara | 21. 7. 2019
Nedávno jsem sháněla kvalitní váhu do kuchyně. Potřebovala jsem na vážení většího množství. Koupila jsem na www.mikrovahy.cz.

Neregistrovaná/ý - Vilma

21. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Nora | 8. 7. 2019
To máte pradu, u batohu je důležité si ho vyzkoušet jak na zádech sedí. Já to taky tak s dcerou řešila. Pak si vybrala na netu tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-tropical. Batoh splňuje nejvyšší nároky, co se týká ergonomie zad.

A vybrali jste nějaký batoh pro dceru Alice?

Neregistrovaná/ý - Lena

21. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Petulka | 17. 7. 2019
Holky, chci se zaptat máte zkušenosti s prodlužováním, já nad tím uvažuji ale asi to sama nezvladnu přidělat že?

Já prodlužuji s www.vlasy-levne.cz.Nechávám si je nasazovat u nich na pobočce. Sama si netroufám.

Neregistrovaná/ý - Dara

21. 7. 2019

Nedávno jsem sháněla kvalitní váhu do kuchyně. Potřebovala jsem na vážení většího množství. Koupila jsem na www.mikrovahy.cz.

Neregistrovaná/ý - Petulka

17. 7. 2019

Holky, chci se zaptat máte zkušenosti s prodlužováním, já nad tím uvažuji ale asi to sama nezvladnu přidělat že?

Neregistrovaná/ý - Bea

15. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 26. 6. 2019
Objednala jsem si do 14 hodin a druhý den jsem měla zboží doma.

Ta rychlost dodání materiálu k prodložen vlasů jsem mile překvapená. Určitě si u nich objednám clip in.

Neregistrovaná/ý - Nora

8. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Alice | 27. 6. 2019
Ráda nakupuji na netu, ale pokud to jde tak si chodím zboží omrknout i do obchodu. Důležité to bylo u školního batohu pro dceru.

To máte pradu, u batohu je důležité si ho vyzkoušet jak na zádech sedí. Já to taky tak s dcerou řešila. Pak si vybrala na netu tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-tropical. Batoh splňuje nejvyšší nároky, co se týká ergonomie zad.

Potraviny, které vám mohou pomoci při rýsování křivek

Uzená krkovice se zelenými fazolkami

Uzená krkovice se zelenými fazolkami

12 hlasů
45min 591 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ananasovo-banánové lívance

10 hlasů
50min 665kJ 85 Kč

Lívance si můžete připravit jako hlavní chod.

Jehněčí kotlety v hrášku

5 hlasů
1h a 35min 678kJ 330 Kč

Připravte si jednoduše jehněčí kotlety, třeba na velik...

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více