Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Inkontinence

Emur 28. 01. 2014

Zdravím vás, snažila jsem se zde najít diskuzi na téma inkontinence, ale bezúspěšně, takže jsem se rozhodla toto téma založit, protože věřím, že nejsem jediná, kdo v tomto směru potřebuje pomoci a poradit. Inkontinence se u mě objevila během těhotenství, ale ještě stále, téměř měsíc po porodu, problémy přetrvávají. Je to pro mě hodně intimní a ožehavé téma, nedokážu se s tím svěřit ani svému manželovi, protože se příliš stydím, připadám si jako bych byla nějakým způsobem retardovaná. K lékaři s tím jít také nechci, takže jsem se snažila najít nějaké informace na internetu. Narazila jsem na velmi vychvalované kegelovy cviky nebo tak nějak, takže na ty se určitě zaměřím, ale sháněla jsem i nějaké léky, které však nejsou na předpis a spoustu žen v diskuzích píše, že jim pomohly dýňové tablety, tak jsem se chtěla zeptat, jestli tu mezi vámi není někdo, kdo trpěl inkontinencí a léčil to také sám a ty dýňové tablety má vyzkoušené. Nerada bych kupovala zajíce v pytli.

Neregistrovaná/ý - Petula

6. 9. 2019

Holky a daji se sehnat v kazde lekarne? Nebo kam mam prednostne zajit prosim?

Neregistrovaná/ý - Makyna

25. 6. 2019

Ano, MoliCare vzorecky na vyzkouseni maji.

Neregistrovaná/ý - Viky

23. 6. 2019

A co presne od te znacky prosim mela, kdyz slo pouze o slbi unik moci? Mivaji pripadne i nejake vzorecky na vyzkouseni?

Neregistrovaná/ý - Sandra

15. 6. 2019

Ahoj, take jsem tohle kupovala, ale pro babicku, mivala obcasne uniky moci, nic extra, ale hodne jsem toho nakoupila na internetove lekarne lekarnahartmann.cz a zamer se na znacku MoliCare, je super.

Neregistrovaná/ý - Jana

15. 6. 2019

Mamina tuhle prisla ze s tim snad zacina mit problemy, jakou hygienu porizujete? At jsme kdyztak pripraveni

Neregistrovaná/ý - Petra

29. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 3. 8. 2015
Ahoj, zapomeň na tablety a jiné zajíce v pytli. Kogelovy cviky jsou výborné, ale je to běh na dlouhou trať. Moderní léčba v zahraničí je v podobě laserové terapie - bezbolestně, ambulantně a rychle... Pokud vím, tak v Čechách se už také začíná vyskytovat pár LC, které tuto léčbu nabízí. Pokud bys potřebovala poradit, můžu doporučit

Já jako fyzioterapeutka s Kegelovými cviky až tak nesouhlasím. Byl to jeden z důvodů, proč jsem sepsala cviky, které jsem používala ve své praxi (je možné si je stáhnout zdarma tady): http://pruvodkynenaceste.cz/stahnete-si-zdarma/

Neregistrovaná/ý - Petra

3. 8. 2015

Ahoj, zapomeň na tablety a jiné zajíce v pytli. Kogelovy cviky jsou výborné, ale je to běh na dlouhou trať. Moderní léčba v zahraničí je v podobě laserové terapie - bezbolestně, ambulantně a rychle... Pokud vím, tak v Čechách se už také začíná vyskytovat pár LC, které tuto léčbu nabízí. Pokud bys potřebovala poradit, můžu doporučit

Potraviny, které vám mohou pomoci při rýsování křivek

Těstoviny s omáčkou mascarpone

Těstoviny s omáčkou mascarpone

16 hlasů
45min 951 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ananasovo-banánové lívance

10 hlasů
50min 665kJ 85 Kč

Lívance si můžete připravit jako hlavní chod.

Jehněčí kotlety v hrášku

5 hlasů
1h a 35min 678kJ 330 Kč

Připravte si jednoduše jehněčí kotlety, třeba na velik...

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více