Diskuse na téma Inkontinence

Emur 28. 01. 2014

Zdravím vás, snažila jsem se zde najít diskuzi na téma inkontinence, ale bezúspěšně, takže jsem se rozhodla toto téma založit, protože věřím, že nejsem jediná, kdo v tomto směru potřebuje pomoci a poradit. Inkontinence se u mě objevila během těhotenství, ale ještě stále, téměř měsíc po porodu, problémy přetrvávají. Je to pro mě hodně intimní a ožehavé téma, nedokážu se s tím svěřit ani svému manželovi, protože se příliš stydím, připadám si jako bych byla nějakým způsobem retardovaná. K lékaři s tím jít také nechci, takže jsem se snažila najít nějaké informace na internetu. Narazila jsem na velmi vychvalované kegelovy cviky nebo tak nějak, takže na ty se určitě zaměřím, ale sháněla jsem i nějaké léky, které však nejsou na předpis a spoustu žen v diskuzích píše, že jim pomohly dýňové tablety, tak jsem se chtěla zeptat, jestli tu mezi vámi není někdo, kdo trpěl inkontinencí a léčil to také sám a ty dýňové tablety má vyzkoušené. Nerada bych kupovala zajíce v pytli.

Kateřina

13. 4. 2020

Vilma | 11. 4. 2020
S inkontinencí jsem začala mt problém zhruba v 55 letech. Bylo to hrozné, pokaždé když jsem se víc pousmála, tak jsem měla mokro v kalhotech. Vyřešila jsem to pomocí inkontinenční pomůcky, kterou si kupuji v lékárně. Vydrží 12 hodin, a velice jednoduše se aplikuje.

Mohla bych se zeptat, pomocí jaké inkontinenční pomůcky se Vám to podařilo vyřešit?

Vilma

11. 4. 2020

Kateřina | 9. 4. 2020
Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s občasnou inkontinencí. Mám problém při zakašlání, nebo když prudce vstanu. Občas se mi při tomto stane, že mi trochu unikne moč. Nemohu to ale ovlivnit. Máte někdo podobné zkušenosti?

S inkontinencí jsem začala mt problém zhruba v 55 letech. Bylo to hrozné, pokaždé když jsem se víc pousmála, tak jsem měla mokro v kalhotech. Vyřešila jsem to pomocí inkontinenční pomůcky, kterou si kupuji v lékárně. Vydrží 12 hodin, a velice jednoduše se aplikuje.

Kateřina

9. 4. 2020

Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s občasnou inkontinencí. Mám problém při zakašlání, nebo když prudce vstanu. Občas se mi při tomto stane, že mi trochu unikne moč. Nemohu to ale ovlivnit. Máte někdo podobné zkušenosti?

Karolína

27. 9. 2019

Kamaradka od nich mela neco, jen vzorecek, co kdyby nahodou po porodu a pouzila je

Alička

26. 9. 2019

Ilona | 23. 9. 2019
Zajdi si do elakrny Hartmann, jestli mas nekde pobliz, dle meho maji super vyber a se vsim poradi a pomuzou pri vyberu, hold pri tomhle.

Take tam rada chodim inkontinence me sice netrapi ale tu znacku znam a vim ze je suprova!

Ilona

23. 9. 2019

Petula | 6. 9. 2019
Holky a daji se sehnat v kazde lekarne? Nebo kam mam prednostne zajit prosim?

Zajdi si do elakrny Hartmann, jestli mas nekde pobliz, dle meho maji super vyber a se vsim poradi a pomuzou pri vyberu, hold pri tomhle.

Petula

6. 9. 2019

Holky a daji se sehnat v kazde lekarne? Nebo kam mam prednostne zajit prosim?

Makyna

25. 6. 2019

Ano, MoliCare vzorecky na vyzkouseni maji.

Viky

23. 6. 2019

A co presne od te znacky prosim mela, kdyz slo pouze o slbi unik moci? Mivaji pripadne i nejake vzorecky na vyzkouseni?

Sandra

15. 6. 2019

Ahoj, take jsem tohle kupovala, ale pro babicku, mivala obcasne uniky moci, nic extra, ale hodne jsem toho nakoupila na internetove lekarne lekarnahartmann.cz a zamer se na znacku MoliCare, je super.

Jana

15. 6. 2019

Mamina tuhle prisla ze s tim snad zacina mit problemy, jakou hygienu porizujete? At jsme kdyztak pripraveni

Petra

29. 6. 2017

Petra | 3. 8. 2015
Ahoj, zapomeň na tablety a jiné zajíce v pytli. Kogelovy cviky jsou výborné, ale je to běh na dlouhou trať. Moderní léčba v zahraničí je v podobě laserové terapie - bezbolestně, ambulantně a rychle... Pokud vím, tak v Čechách se už také začíná vyskytovat pár LC, které tuto léčbu nabízí. Pokud bys potřebovala poradit, můžu doporučit

Já jako fyzioterapeutka s Kegelovými cviky až tak nesouhlasím. Byl to jeden z důvodů, proč jsem sepsala cviky, které jsem používala ve své praxi (je možné si je stáhnout zdarma tady): http://pruvodkynenaceste.cz/stahnete-si-zdarma/

Petra

3. 8. 2015

Ahoj, zapomeň na tablety a jiné zajíce v pytli. Kogelovy cviky jsou výborné, ale je to běh na dlouhou trať. Moderní léčba v zahraničí je v podobě laserové terapie - bezbolestně, ambulantně a rychle... Pokud vím, tak v Čechách se už také začíná vyskytovat pár LC, které tuto léčbu nabízí. Pokud bys potřebovala poradit, můžu doporučit

Bílkoviny vám pomohou s postavou do plavek

Bramborová musaka

Bramborová musaka

5 hlasů
1h a 10min 665 kJ 150 Kč

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

22 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
259 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
83 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.