Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Připravte svou pokožku na podzim už nyní. Víme, jak na to

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

8. 9. 2019 | Krása a móda

Léto pomalu končí a s přicházejícím podzimem nás čeká stále více chladných dní se studeným větrem a nekonečným deštěm. Jak v tomto období pečovat o svou pleť, aby jí nic nescházelo?

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Nemyslete si, že jen léto a zima znamenají zvýšené nároky na péči o pleť. Také na podzim naše pokožka vyžaduje dostatek pozornosti, aby jí nic nescházelo a vypadala stále svěže a mladistvě.

Krém s ochranným UV faktorem

Pokud krémy s UV faktorem po létě zavíráte do skříně s tím, že už je přeci nepotřebujete, děláte chybu. I když sluneční paprsky nejsou na podzim tak silné, UV záření poškozující naši pokožku je tu stále. Tak před ním pleť chraňte! Zajistíte jí – kromě snížení rizika onemocnění melanomem – také méně vrásek.

Olejová hydratace

Podzimní počasí může pleť nadměrně vysušovat, a tak je dobré sáhnout po účinném prostředku, který jí zajistí dostatečnou hydrataci. Skvělým pomocníkem, po kterém by většina z nás v létě nejspíš nesáhla, jsou pleťové oleje. Na trhu jich je k dostání spousta, určitě si vyberete ten, který je určený vašemu typu pleti.

Pravidelný peeling

Je až s podivem, kolik žen stále podceňuje peeling obličeje (ale i celého těla). Tak se k nim na podzim nepřidávejte! Peeling podporuje zdraví pleti, tvorbu nových buněk, jejich výživu, prokrvení pokožky apod. Jen si dejte pozor na příliš hrubé a ostré peelingové přípravky – účelem není pleť „ostrouhat“, ale jemně ji zbavit odumřelých buněk.

Vitaminová vzpruha

Poohlédněte se v obchodě po kosmetických přípravcích s vitaminem A (retinolem), případně po doplňcích stravy, které tento vitamin obsahují. Retinol totiž dokáže zmírnit projevy letního slunce na naší pleti (nejrůznější tmavé skvrny apod.).

Hedvábný polštář

Dopřejte si s příchodem podzimu i luxus v podobě saténového či hedvábného polštáře! Tradiční povlaky totiž pleť při spaní odírají a přispívají ke vzniku vrásek. To hedvábí nebo satén pleť pěkně hýčkají a přispívají tak k jejímu mladistvějšímu vzhledu. Tak proč si neudělat radost?

Ucpané póry? Možná si za ně můžete sama

Kuřecí stehna na estragonu

Kuřecí stehna na estragonu

10 hlasů
1h a 5min 643 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Jednoduchý okurkový salát

10 hlasů
25min 234kJ

lehký,osvěžující salát

Vepřové kostky na černém pivu

3 hlasy
1h a 50min 530kJ 150 Kč

Pečené kostky vepřového masa s jablky a černým pivem.

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více