Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jednoduché triky, díky kterým budete mít rty k zulíbání

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

9. 9. 2019 | Krása a móda

Jeden klasický druh líčení přetrvává v zimních i v letních měsících. Jde o nahé líčení s rudou rtěnkou. Přinášíme vám několik tipů, jak na to. Nejste příznivkyní rtěnek? Nevadí! Vyzkoušejte laky na rty!

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Správný odstín

Pouze s ním vaše pleť dokonale zazáří. Pokud máte světlou pleť, vybírejte si jasnější odstíny rtěnky. Když je pleť opálená až olivová, sluší jí rajčatově červené tóny. Studené podtóny pleti si žádají růžové a modré odstíny. A nakonec klasická červená - ta je univerzální pro každou ženu, pokud je v matné verzi. Rudou rtěnku nekombinujte s příliš výrazným make-upem, volte k ní decentní „nahé líčení“.

Balzám

15 minut před nanesením rtěnky nezapomeňte zvláčnit pokožku rtů výživným balzámem. Budete mít jemné rty přímo k nakousnutí. Pokud se líčíte ve spěchu, můžete zvolit i rtěnku s balzámem.

Kontury

Pokud zrovna nemáte po ruce konturovací tužku na rty, zcela vám postačí klasická rtěnka v tyčince. Stačí, když bude mít tmavší odstín, než máte první rtěnku. Dodáte tak rtům moderní efekt „orámování".

Jedna vrstva stačí

Méně je někdy více a u rtěnek to platí dvojnásob. Kvalitní rtěnku stačí nanést pouze v jedné vrstvě, méně pigmentů znamená menší rozpíjení do okolí rtů. A pozor na zabarvení zubů, to ještě nikomu nepřidalo na kráse, proto volte opravdu jen kvalitní kousky a nešetřete na sobě.

Lak na rty

Výrazným trendem je lesklý „lak na rty". Dalo by se říci, že to je něco mezi rtěnkou a leskem. Konzistenci má jako lesk, od rtěnky převzal výrazné a dlouhotrvající barvy. Obsahuje mnoho pigmentů, které pokryjí rty hladkou vrstvou. Musí se však nanést přesně, aby se "nerozpíjel" do jemných vrásek kolem úst.

Ucpané póry? Možná si za ně můžete sama

Ryba pečená s červenou cibulí

Ryba pečená s červenou cibulí

7 hlasů
50min 756 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špenátové placky

12 hlasů
40min 633kJ 55 Kč

Jednoduché placky z brambor a špenátu.

Pečená kuřecí prsa

12 hlasů
55min 844kJ 90 Kč

Kuřecí prsa s medem a bylinkami.

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více