Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Největší chyby, které děláte ve zkušebních kabinkách

13. 9. 2019 | Krása a móda

Kolikrát už se vám stalo, že si koupíte dokonale padnoucí kousek a doma zjistíte, že to tak velká hitparáda není? V kabince se samy sobě líbíte, ale před vlastním zrcadlem litujete nákupu? Dost možná děláte těchto 7 chyb!

Máte v kabince jen jednu velikost

I když jste si naprosto jisté, jakou máte v daném obchodě velikost, vezměte si pro jistotu do kabinky kousek ve dvou velikostech. Někdy i nepatrné změna může ve finále vypadat úplně jinak.

Špatná podprsenka

Krajkové sexy prádlo je samozřejmě krásné, na nakupování ale ne příliš praktické. Stejně tak sportovní podprsenka vám sice během pobíhání po obchodech zajistí pohodlí, oblečení na ní ale může sedět jinak. Sáhněte raději po klasické hladké podprsence s kosticemi v béžovém odstínu.

Zapomínáte na boty

Zkoušíte si pracovní kostýmek s teniskami? Kalhoty, které mají ideální délku k teniskám, ale mohou s podpatky udělat pěknou neplechu. Nemusíte si náhradní boty nosit s sebou, jen si do kabinky přineste z prodejny nejpodobnější těm, které k outfitu budete nosit.

Nesednete si

Lavička v kabince nebo malá židlička není jen pro vaši kabelku. Posaďte se v novém kousku a prohlédněte se v zrcadle. Jedině tak zjistíte, jestli ze sukně nevyčuhuje, co nemá, a košile se při pohybu nerozepíná na nepatřičných místech.

Nezkontrolujete si záda

Pohled zepředu vypadá úžasně, díváte se v kabince ale i na to, jak v nových šatech vypadáte zezadu? K tomu skvěle slouží více pohyblivých zrcadel v kabince. Pokud tam nejsou, vyjděte před kabinku a zkontrolujte se z větší vzdálenosti ve velkých zrcadlech. Fotky, na kterých budete k fotografovi zády, vás pak nevykolejí.

Zrádné světlo

Prostory kabinek bývají navrženy tak, aby vám oblečení maximálně slušelo. Zužující zrcadla jsou samozřejmostí, někde můžete narazit i na jinak zbarvená světla, která mohou změnit odstíny oblečení. Prohlédněte si kousek ještě mimo kabinky, vyvarujete se tak nákupu červené sukně, která bude doma zářivě oranžová.

Neděláte si selfie

Ne, selfie v kabinkách není záležitostí jen pro náctileté slečny. Nebojte se v zrcadle vyfotit, foťák je totiž nekompromisní a nikdy nelže. Jednoduše zjistíte, jak na vás věc opravdu vypadá. A pokud máte jen trochu pochybnosti, nechte ji tam s klidným vědomím ležet.

Ucpané póry? Možná si za ně můžete sama

Uzená krkovice se zelenými fazolkami

Uzená krkovice se zelenými fazolkami

12 hlasů
45min 591 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ananasovo-banánové lívance

10 hlasů
50min 665kJ 85 Kč

Lívance si můžete připravit jako hlavní chod.

Jehněčí kotlety v hrášku

5 hlasů
1h a 35min 678kJ 330 Kč

Připravte si jednoduše jehněčí kotlety, třeba na velik...

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více