Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Urychlete léčbu puchýřů pomocí domácích prostředků

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

31. 8. 2019 | Krása a móda

Nové boty se vám „vymstily“ v podobě puchýře velikosti pětikoruny? Nezoufejte, uleví vám aloe vera, zelený čaj nebo jablečný ocet. Po pár aplikacích těchto zaručených prostředků jste z nejhoršího venku!

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Máte puchýř, jehož existence vám připravila nejednu pernou chvilku? Tento útvar vzniká uvolněním první vrstvy kůže od druhé, k čemuž dochází vlivem dlouhodobého tření a tlaku. Vytvořená „kapsa“ se následně naplní tekutinou a nadělení je na světě. Mimochodem, věděli jste, že byste puchýř nikdy neměli propichovat, protože jeho „vyplň“ slouží jako ochranná bariéra, jež zabraňuje infekcím? Chcete-li urychlit jeho léčbu, omrkněte domácí zásoby. Tyhle zbraně fungují na jedničku!

Aloe vera, osvědčený zachránce

Gel z aloe very bývá často spojován se zlepšováním vizáže, neboť bojuje proti vráskám, vyživuje pokožku a přispívá k léčbě akné. To ovšem nejsou jediné „úkoly“, s nimiž si tato protizánětlivá tekutina hravě poradí. Už jste někdy slyšeli o tom, že smíchaná s vodou se uplatní i v případě nevolnosti a nadýmání? Stejně spolehlivě ale hodí záchranné lano, postihne-li vás výše zmíněná svízel. Tak ji v „čisté podobě“ neváhejte nanést na postižené místo co možná nejdříve!

Zelený čaj jako možné řešení

I nápoj, jenž se pije celá tisíciletí, má blahodárné vlastnosti, které urychlí hojení. Použijte tři jeho sáčky a po důkladném vylouhování do vzniklého medikamentu vmíchejte lžičku jedlé sody. Ta působí antisepticky, což se vám teď náramně hodí. Jakmile obě „ingredience“ spojíte dohromady, v aplikaci vám už nic nebrání. Třeba pomocí náplasti, po níž umístíte kousek gázy namočené v tomto regeneračním zlepšováku.

Jablečný ocet? Ten nezklame

Ocet získávaný ze šťavnatých jablek má celou řadu zajímavých předností. Kromě toho, že vás učiní odolnějšími proti virózám, přispěje také k léčbě migrény. Spásu ale přinese i při alergii, astmatu, angíně, křečových žilách nebo lehkých popáleninách. Jeho jedinečné složení si ale poradí také puchýři! Stačí si tímhle „pomazáním“ ošetřovat nezvaného návštěvníka několikrát denně.

Ucpané póry? Možná si za ně můžete sama

Vepřové kotlety s broskvemi

Vepřové kotlety s broskvemi

13 hlasů
1h a 20min 531 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Jednoduchý okurkový salát

10 hlasů
25min 234kJ

lehký,osvěžující salát

Vepřové kostky na černém pivu

3 hlasy
1h a 50min 530kJ 150 Kč

Pečené kostky vepřového masa s jablky a černým pivem.

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více