Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Královna rodila doma, tak proč ne já, ptá se těhotná Meghan

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

17. 4. 2019 | Osobnosti

Bývalá herečka Meghan Markle do britské královské rodiny nezapadla tak, jak si mnozí její členové představovali. A odmítá se podřídit také při porodu svého prvorozeného potomka, jehož čeká s princem Harrym. Po čtyřiceti letech bude první členkou královské rodiny, která nebude rodit na klinice Lindo londýnské Nemocnice svaté Marie. Vévodkyně ze Sussexu chce rodit doma. Argument pro to má silný. Všechny čtyři potomky totiž doma porodila i současná královna Alžběta II.

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Meghan a Harry se minulý týden přestěhovali z Londýna do Windsoru, kde přijali za své sídlo dům Frogmore stojící na rozsáhlých pozemcích Windsorského zámku. Vévodkyně připravuje tým porodních asistentek a dul na to, že bude rodit doma.

Největší přání

Vévodkyně by ráda rodila doma, kdyby porod probíhal v pořádku. Pokud ale bude předčasný nebo vyžadovat císařský řez, budou na ni připraveni lékaři v nemocnici.

„Porod doma je její největší přání. Ale zřejmě vše záleží na tom, jak se to bude vyvíjet kolem jejího termínu,“ uvedla Meghanina kamarádka v rozhovoru pro deník The Mail.

Žádní muži v obleku!

Meghan také vyvolala rozruch v rodině i mezi předními londýnskými porodníky, když odmítla u svého porodu královské gynekology Alana Farthinga a Guye Thorpeho-Beestona. Ti rodili prince George, princeznu Charlotte i prince Louise. Vévodkyně ze Sussexu ale chce mít u porodu lékařku, nikoli „muže v oblecích“, jak měla prohlásit.

Ale podle královského protokolu budou oba muži v pohotovosti, protože jsou pověřeni samotnou královnou. Kdyby tak došlo na komplikace, musejí je k Meghan pustit.

Jennie Garth alias Kelly z Beverly Hills: Manželství mi z...

Grilovaná žlutá cuketa

Grilovaná žlutá cuketa

13 hlasů
30min 778 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Babiččiny škvarkové placky

8 hlasů
60min 1435kJ 60 Kč

Tuto pochoutku dělávaly již naše babičky.

Krůtí řízek s cibulovou směsí

1 hlas
1h a 15min 650kJ 130 Kč

Řízky podávané trochu jinak.

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více