Jennifer Aniston dva roky po rozvodu opět randí

15. 8. 2019 | Osobnosti

Herečka Jennifer Aniston se po rozvodu s kolegou Justinem Therouxem dva roky hojila. Její srdce ale opět nabralo sílu a důvěru, kterou potřebovalo, aby se dokázalo otevřít novému vztahu. Padesátiletá exmanželka Brada Pitta tak opět randí. Kolegyně Lisa Kudrow a Courteney Cox ji prý podporují, protože po rozchodu s druhým manželem se tvářila, že zůstane sama.

„Podpora, které se jí dostávalo od žen, jež ve svém životě má, jí pomohla se pohnout dál a opět se narovnat a se spoustou podpory přátel opět začala randit. Lisa a Courteney jsou si s Jennifer velmi blízké a velmi ji pobízely, aby vylezla ze své ulity a opět randila,“ cituje magazín People.

Aniston se nedávno potkala s exmanželem Therouxem, a dokonce s ním spojila ruce. Kvůli smutné události. Umírala jejich fenka Dolly.

Málo času i na rande?

Jennifer obětovala život herectví. Vztahy jí prý troskotaly především proto, že nikdy netoužila mít děti. Proto ji opustil Brad Pitt a zřejmě také Justin.

„Stále se věnuje velmi intenzivně józe a zdraví. Její tělo nikdy nevypadalo lépe. Má spoustu nových projektů a stále nepolevuje v práci. Dostala teď tolik zajímavých pracovních nabídek, že měla co dělat, aby se v nich nějak zorientovala,“ cituje Entertainment Tonight.

„Jestli jsem na seznamce? Ne. Mám na to nula času, abych byla upřímná… Randění není teď jednou z mých priorit,“ prohlásila sama Jennifer letos v květnu.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

16 příspěvků
Poslední příspěvek 17.8.
22 příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
259 příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat