Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejproblémovější celebrity: Kdo má z ostudy kabát

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

17. 8. 2019 | Osobnosti

Každý někdy v životě provedl nějakou malou či větší rošťárnu. Když se však do problémů dostanou celebrity, ví to rázem celý svět. Kdo ze současných hvězd showbyznysu má největší potíže s morálkou?

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Justin Bieber

Zářný příklad toho, kdy se z nevinného a talentovaného dítěte stane milionář, který neví, co se sebou. Kromě řízení pod vlivem drog a alkoholu čelil zákonu také v roce 2014, kdy svým sousedům poškodil majetek tím, že jim přes plot házel na dům syrová vejce. Tehdy ho to stálo nemalou sumičku. Odškodnění zpěváka přišlo na více než osmdesát tisíc dolarů.

Kelly Osbourne

Dcerunka slavného zpěváka Ozzyho Osbourna se potýká s celoživotní závislostí na drogách. Zajímavé je, že závislá byla již ve třinácti letech. Přestože absolvovala několik odvykacích kúr, nikdy se ze svých potíží zcela nedostala. Několikrát byla souzena za napadení novinářů a fotografů.

Tim Allen

Slavný kutil Tim leckoho informací o své hlouposti překvapil. Oblíbený herec byl totiž v roce 1978 zatčen na mezinárodním letišti v Michiganu, když u něj celníci objevili skoro kilogram kokainu. Oblíbenost pak klesla zřejmě i u jeho kumpánů, které udal, aby zkrátil vlastní trest. V nápravném zařízení si odpykal 28 měsíců.

Mel Gibson

Ačkoli tento charismatický herec v jednom ze svých filmů přesně věděl, po čem ženy touží, v reálném životě to vzal trochu za špatný konec. V roce 2011 dostal tříletou podmínku za brutální napadení své přítelkyně. Pět let předtím dokonce napadl policistu.

Martin Maxa

Potíže se nevyhýbají ani českým celebritám. Martin Maxa si v mládí odseděl jeden rok za zabití svého kolegy. Nejednalo se však o úmysl. K tomuto neštěstí došlo omylem při plnění základní vojenské služby.

Jan Révai

Miláček něžnějšího pohlaví, z něhož jde dnes do kolen nejedna žena, měl v mládí také pořádný průšvih. Těsně po dokončení školy, ve které se vyučil automechanikem, se dostal do dluhů, které se pokusil vyřešit vyloupením benzinové pumpy. Že mu to nevyšlo, je zcela evidentní. Odseděl si dva roky.

Jennie Garth alias Kelly z Beverly Hills: Manželství mi z...

Ryba pečená s červenou cibulí

Ryba pečená s červenou cibulí

7 hlasů
50min 756 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špenátové placky

12 hlasů
40min 633kJ 55 Kč

Jednoduché placky z brambor a špenátu.

Pečená kuřecí prsa

12 hlasů
55min 844kJ 90 Kč

Kuřecí prsa s medem a bylinkami.

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více