Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Celebrity, které svá kila neřeší, a přesto jsou miláčky opačného pohlaví

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

1. 9. 2019 | Osobnosti

Trápíte se pro pár kilo navíc a namlouváte si, že o někoho takového nemůže být zájem? Mýlíte se! O tom, že mají muži raději ženy „krev a mléko“, mnohé nás sice pořád ještě zcela nepřesvědčili, následující celebrity jsou ale jasným důkazem, že nám muži nelžou.

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Mariah Carey

Mariah se vždycky pyšnila pořádnými křivkami, muži z ní ale šílí i na prahu její padesátky. Silná stehna, pořádný zadeček a bujné poprsí v kombinaci se štíhlým pasem dostanou do varu nejednoho muže. Ženy ale z nějakého důvodu jako ona vypadat netouží. Možná, že je to škoda.

Adele

Znáte šmrncovnější boubelku, než je zpěvačka Adele? Žena, která ovádla svět svým nezaměnitelným hlasem si publikum získala i díky své korpulentní postavě, za kterou se nikdy nestyděla.

Christina Aquilera

V současné době je sice velmi štíhlá, po celou kariéru se ale Christina potýká s velkými výkyvy váhy. I v dobách, kdy měla víc než jen pár kilo navrch, si však zachovala pozici jedné z nejvíc sexy postav showbyznysu. Její platinová kštice, výrazně rudé rty a kypré tělo rozpalovalo nejednoho fanouška.

Jennifer Lopez

Jenn se vždycky pyšnila pořádným zadečkem a že na něj může být náležitě hrdá, dokazuje tím, že si ho nechala pojistit na zhruba sedm miliard korun.

Ewa Farna

O tom jak být krásná i s plnoštíhlou postavou by mohla Ewa přednášet. Přestože je její váha stále žhavým tématem bulváru, ona si z toho hlavu nedělá. Evidentně se ve svém těle cítí lépe, než si mnozí myslí a je to na ní vidět!

Leonardo DiCaprio

Slavný Leo byl miláčkem žen od dob kultovního snímku Titanic, kde se ještě jako mladý a štíhlý statečně vzdal života pro svou lásku. Dnes už je herec poněkud kypřejších tvarů, na šarmu mu to ale nijak neubralo. Ženy ho stále zbožňují.

Gerard Butler

Která žena by alespoň jednou nevzdechla po udatném králi Leonidovi nebo sexy Jerrym z romantického P.S. Miluji tě? Gerard Butler se vždy mohl pyšnit postavou, kterou mu mohl závidět nejeden sportovec. V současné době na jeho těle však po svalech nezůstaly ani památky a dokonce se mu rýsuje pořádný pupík. I tak bychom mu nějaké to kilo navíc rády odpustily, že?

Jennie Garth alias Kelly z Beverly Hills: Manželství mi z...

Hovězí dušené s paprikou

Hovězí dušené s paprikou

11 hlasů
2h a 45min 558 kJ 179 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zeleninový salát

15 hlasů
25min 323kJ 50 Kč

Křupavá mrkev, hrášek a paprika.

Pórková polévka s houbami

2 hlasy
55min 226kJ 99 Kč

Máte rádi houby, tato polévka je rychlá, snadná a velmi c...

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více