Nejkrásnějším mužem světa se stal britský vědec s IQ 181

Když se hovoří o soutěži krásy, málokdy se míní krása duševní, většinou jde jen o hodnocení povrchní, fyzické atraktivity. Jistý posun v tomto vnímání letos předvedla porota soutěže Mr. World volící nejkrásnějšího muže planety. Z jednasedmdesáti svalovců totiž zvítězil britský vědec štíhlejší postavy, který má IQ 181 a věnuje se výzkumu leteckých motorů.

Sedmadvacetiletý Jack Heslewood je atraktivní fyzicky, má pěkně rostlou postavu, ačkoli nepatří k majitelům přebujelé svaloviny. Nicméně vyniká nad ostatními svou inteligencí. Podle Mensy má IQ 181.

Na Filipínách zaujal porotu právě svým inteligentním a velmi kultivovaným vystupováním. Vyhrál tak nad ostatními, kteří ho možná předčili v poměřování fyzické síly či módním vkusu.

Vědec i model v jedné osobě

Jack absolvoval letecké inženýrství na Kingston University v jednadvaceti letech. Střední školu totiž dokončil už v šestnácti díky vysokému IQ. Mimochodem to má jen o sedm bodů nižší, než kolik v centimetrech měří výška jeho postavy.

Inteligentní vývojář leteckých motorů ale neodsuzuje ani svět módy. Nemá totiž rád předsudky obecně.

„V modelingu člověk potká rozličné typy lidí a vytvoří si přátelství, je to skvělé rozptýlení od vědy, která je mentálně velmi náročná. V modelingu musí mít člověk úplně jiný typ dovedností, které respektuji, není to jednoduché,“ tvrdí Jack.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

16 příspěvků
Poslední příspěvek 17.8.
22 příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
259 příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat