Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Co ženy při sexu nenávidí a můžům to neřeknou

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

28. 8. 2019 | Sex a vztahy

Sex je jedním z nejhlubších potěšení života. Ale stejně jako většina lidí miluje zmrzlinu, ale nenávidí brokolici, v posteli to funguje úplně stejně. Existují věci, které každý nesnese. Taky si občas říkáte, jak to asi chodí jinde? Buďte v klidu, pro ženy je nejhorší tahle věc!

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

S ohledem na sexuální preference populace se Lovehoney, což je britská společnost zabývající se prodejem erotických pomůcek, rozhodla uspořádat průzkum, do kterého zapojila 3000 dospělých. Hádejte, co se se asi v ložnici nesetkává s pochopením? Ženy se naprosto shodují!

Když on je tak sebejistý!

Nejčastější věcí, kterou dámy nenávidí, je přílišné ego milence. Pan „všechno znám, všechno vím a od všeho mám klíče“, je noční můrou. Naproti tomu mezi nejhorší zážitky, vzpomínky a kostlivce ve skříni u mužů patří příliš rychlý sex, jež mnohdy sami samci považují za osobní selhání. Ale pozor, v tomhle si obě pohlaví docela rozumějí.

Ani pro 29 procent žen není rychlovka (myšlená jako běžný, standardní stav, ne vítané zpestření milostného života) něčím, co by milenky vyhledávaly. Pro 27 procent žen zároveň představuje problém přerušování orgasmu. To je takové to, když má partner pocit, že si s vámi pohraje.

Neboj, máme čas, zlato. Ale na co?

Vystupňuje vaše vzrušení téměř na maximum, pak se stimulací přestane, nebo naschvál zvolní tempo, a to i když třeba ví, že vám dosažení orgasmu dá hodně „práce“. A jak je to s nedostatkem předehry? 24 procent žen si na ni stále dokola stěžuje. Pokud vás zajímá, jak to vidí muži, tak ti nenávidí, když partnerku nepřivedou na vrchol blaha (jakkoli si to někdy sami komplikují).

Zároveň sami touží po orgasmu, takže 21 procent oslovených odpovědělo, že v případě jeho absence se vůbec necítí dobře. 17 procent pánů se pak děsí nákazy pohlavní chorobou, což je oprávnění obava.

Pohlavní nemoci se v naší společnosti stávají stále aktuálnějším tématem. Riziko nákazy rok od roku vzrůstá ruku v ruce s počty nově nakažených. Kromě syfilisu nebo kapavky, jež jsou tu po staletí, se k nám do Evropy vinou migrace dostávají nové, exotické, sexuálně přenosné choroby. V každém případě se kromě již uvedeného syfilisu nebezpečně šíří také kapavka i virus HIV. Nic moc vyhlídky.

Pamela Anderson své partnery občas potěší kostýmem z Pobř...

Pikantní kuřecí stehna

Pikantní kuřecí stehna

4 hlasy
1h a 20min 532 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Babiččiny škvarkové placky

8 hlasů
60min 1435kJ 60 Kč

Tuto pochoutku dělávaly již naše babičky.

Krůtí řízek s cibulovou směsí

1 hlas
1h a 15min 650kJ 130 Kč

Řízky podávané trochu jinak.

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více