Bezpečným sexem v době epidemie je masturbace

13. 10. 2020 | Sex a vztahy

Vrchní newyorský hygienik se vyjádřil k bezpečnosti sexu během epidemie koronaviru. Podle jeho slov je jediným bezpečným milencem každý sám sobě. Ačkoli nezakázal stálým partnerům soulož, doporučuje, aby se lidé především ukájeli masturbací, pakliže nezvládnou abstinovat. Rozhodně by se měli zcela vzdát náhodného sexu a kontaktů s milenci a milenkami, s nimiž nežijí v jedné domácnosti.

Od víkendu by všichni Newyorčané měli zůstat doma a minimalizovat kontakt s jinými osobami. A tak úřady vydaly doporučení, jak se v domácí karanténě chovat. Týká se to také sexu.

Podle hygieniků byl vir prokázán ve slinách i stolici, ale zatím u žádného pacienta ve spermatu a poševním sekretu. Jeví se tak, že orální sex je o něco bezpečnější než líbání. I tak hygienici vyzývají k používání kondomů.

Nejbezpečnější sex

„Nicméně vy jste tím nejbezpečnějším sexuálním partnerem sami sobě. Masturbace nešíří COVID-19, zvláště pokud si před a po ní umyjete teplou vodou a mýdlem ruce a erotické hračky,“ vyzývá newyorský vrchní hygienik.

Alternativou k sexu s nestálými partnery by měl být cyber sex, tedy videochaty, sexting apod.

Podle zdravotníků by se zkrátka všichni měli vzdát orgií. „Mít blízký kontakt včetně sexu s omezeným kroužkem lidí pomáhá omezit šíření COVID-19,“ vysvětlují.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 příspěvků
Poslední příspěvek 25.2.
16 příspěvků
Poslední příspěvek 17.8.
22 příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat