Victoria Beckham manželovi nikdy neřekne "ne"

13. 10. 2020 | Sex a vztahy

Návrhářka Victoria Beckham ráda v médiích vytváří iluzi, že její manželství a rodina jsou naprosto dokonalé. Tak se čtenáři z toho, co vypustila z úst, během posledních let dozvěděli, že její manžel má penis, který ona sama přirovnává k výfuku od traktoru. A v posteli je prý tak dobrý, že by mu nikdy večer v posteli neřekla, pojď raději spát. Sexu dá přednost prý pokaždé.

Victoria deníku The Mirror prozradila, že ve venkovském domě v Hertfordshire mají pokoj se skleněným stropem.

„Máme tam místnost, která vypadá jako v bordelu, vše je v potisku levhartí kožešiny a na stropě jsou zrcadla. Pak je tam naše ložnice, která je docela panenská a bílá, postel s nebesy ze starého dubu,“ odhaluje módní návrhářka.

Před časem se o svém sexuálním životě rozpovídala také v rozhovoru pro magazín Allure. „Do postele chodím s Davidem Beckhamem každý večer, takže, víte, bylo by něco špatně, kdybych řekla, spi.“

A prozradila také to, že ráda spí nahá. „Většinou nemám na sobě nic. Ale David mi koupil takové ty maličké věci z Agent Provocateur,“ dodala.

V roce 2008 se pak zastala manžela, když ho obvinili, že si nechal v reklamě na spodní prádlo Emporio Armani zvětšit penis.

„Jsem velmi hrdá, že mám stále dobrý sexuální život s Davidem. Má velmi dobré proporce. Má ho opravdu velký, víte. Opravdu má. Můžete to vidět v té reklamě. Všechno je to jeho. Je to jako výfuk od traktoru!“ uvedla Beckham.

„Bez komentáře! Souhlasím se vším, co říká moje manželka,“ odpověděl David v rozhovoru pro magazín Elle na otázku, zda jeho žena tehdy nepřeháněla.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

5 příspěvků
Poslední příspěvek 25.2.
16 příspěvků
Poslední příspěvek 17.8.
22 příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat