Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Je konečně připravený se usadit? Všímejte si těchto znamení

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

15. 9. 2019 | Vztahy

Chodíte spolu nějaký ten pátek, už vám není dvacet a přemýšlíte, že byste vztah posunula o nějaký ten „level“ výš. Je ale na něco takového připraven i váš partner? Má i on pocit, že je čas se usadit?

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Pokud na většinu následujících tvrzení můžete odpovědět „ano“, pak je vyhráno – máte doma muže, který je připraven vzít na sebe závazek dlouhodobého monogamního vztahu, případně manželství či založení rodiny.

Pracuje na dobrém vztahu s vašimi rodiči

Nepodceňujte vztahy v širší rodině. S ohledem na budoucnost je přátelství s potenciální tchyní či tchánem klíčové. Jestliže si to uvědomuje i váš partner, je to nejen znak vyspělé osobnosti, ale i toho, že chápe, jak moc velkou roli budou vaši rodiče hrát i v jeho životě.

Nebrání se myšlence společného domácího mazlíčka

Společný pes či kočka je takový předstupeň rodičovství. Spousta párů si do domácnosti chlupatého mazlíčka pořídí. A to je velký závazek a znak toho, že oba plánují společnou budoucnost.

Mluví o společném domě/bytě či rodinném autě

Zatímco jste dosud bydleli v podnájmu v garsonce, najednou váš partner uvažuje o koupi domečku se zahradou nebo bytu s větším počtem místností, z nichž jedna by se v budoucnu dala využít jako dětský pokoj. Případně při koupi automobilu už přemýšlí o tom, jaký model zvolit, aby se na zadní sedadlo vešla dětská sedačka a do kufru kočárek. I když to neříká takto konkrétně, je jasné, že o rodině s vámi uvažuje.

Říká vám o sobě i velmi citlivé informace

I když jsou spolu dva lidé opravdu dlouho, stává se, že nesdílejí veškeré aspekty ze svého života. Ovšem když se vám partner dokáže otevřít i s těmi nejbolestnějšími či nejcitlivějšími vzpomínkami, zážitky či pocity, je to důkaz opravdové důvěry a ochoty nechat vás nahlédnout do jeho nitra. A to je – především pro muže – ve vztahu skutečně velký krok!

Chce trávit čas hlavně s vámi

Ačkoli dříve byl třikrát do týdne s kamarády a o víkendu jste se o něj s nimi dělila, poslední dobou je nejčastěji ve vaší společnosti. Nemusíte ani nutně podnikat něco dobrodružného, stačí, že jste spolu. Jestliže se s vámi muž dělí o volný čas, je jasné, že budoucnost patří vám dvěma.

Plánuje na půl roku dopředu

Vztahy, které ještě nejsou tak pevné, se mimo jiné vyznačují i tím, že spolu partneři neplánují akce nadlouho dopředu. Jednoduše si nejsou vnitřně jistí, že budou ještě za půl roku spolu. Ovšem pokud partner zcela automaticky plánuje věci ve vzdálené budoucnosti, je to dobré znamení. Ani ho totiž nenapadne, že byste tou dobou nebyla po jeho boku.

Prvni testovani

Mořský jazyk se sušenými rajčaty

Mořský jazyk se sušenými rajčaty

9 hlasů
45min 374 kJ

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos pečený s houbami

9 hlasů
40min 583kJ 210 Kč

Losos pečený s japonskými houbami Enoki.

Vepřové nudličky se špenátem

10 hlasů
35min 882kJ 150 Kč

Masové nudličky na asijský způsob.

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více