Komentáře k článku

ovace 24. 9. 2019

bydlíme spolu již od začátku

Mutrmatka 17. 9. 2019

Ale i když to zkusíte, po svatbě se všechno může změnit, pocit jistity partnera z jedné nebo druhé strany, je hrozný.:-)

Jura 16. 9. 2019

Je fajn když se v tom můžete v klidu nimrat a přemýšlet ano-ne. Bývalý manžel mé manželky se na njaké společenské akci ožral jako dobytek a začal s výčitkami které zakončil že stejně má milence a jestli o ni bude stát ať si k němu klidně táhne, tak vzala předevšemi telefon a zavolala. Na rozhodování jsem měl čas než řeknete do telefonu chtěl by jsi abych se k tobě nastěhovala.

aster Jura 18. 9. 2019

Já bych řekla, že to "nimrání" stejně k ničemu nevede - důležitá fakta se vynimrat nedají. Mně manžel postavil před hotovou věc - když jsem pořád uhýbala, dostavil se jednou večer se dvěma kyticemi, jednu vrazil mojí matce, druhou mně (aby mi nebylo líto) a zcela formálně požádal o moji ruku...no co už jsem mohla dělat - odmítnutí za takových okolností nepřicházelo v úvahu - a od té doby jsem tedy vdaná *4*

Jura aster 18. 9. 2019

No já to měl zdánlivě těžší protože jsem byl ten kdo jim rozvedl dceru a odtáhl jí sto kilometrů od rodiny, na druhou stranu to že jí k tomu všemu udělal dítě jim nenabízelo moc velký prostor k vymanévrování.

aster Jura 19. 9. 2019

XDXD tak my jsme zase měli už dvouleté dítě - protože jsme ho měli dva měsíce před státnicemi a já jsem se nechtěla vdávat s břichem a před vojnou - tenkrát se doma se mnou nebavily ani futra...ale jsme spolu dodnes.

Dnešní doba je volnější. Určitě je dobré bydlet spolu před svatbou, lépe se poznají.

helus 16. 9. 2019

Dříve to nebylo slušné bydlet spolu před svatbou.

nea 16. 9. 2019

Škoda že jsme nebydleli před svatbou spolu,asi by žádná svatba nebyla.

xxkouckaxx 16. 9. 2019

my to praktikujeme už 20 let a svatbu rozhodně nepotřebujeme , oba jsme usazení až až :-p

Podmínky a pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich pisatelů a redakce za ně nenese zodpovědnost. Redakce si vyhrazuje právo smazat příspěvek nebo obrázek, který obsahuje vulgární výrazy či fotografie, urážky nebo jinak odporuje dobrým mravům a zákonům ČR. Odstraněny budou opakovaně vkládané vzkazy, stejně jako odkazy, které se netýkají tématu nebo obsahují neplacenou reklamu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat