Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jaká kamarádka je pro vás ta pravá? Napovědět vám mohou i hvězdy

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

9. 9. 2019 | Vztahy

Jakou kamarádku potřebují Panny a s kým si skvěle rozumějí Kozorozi? Víme to!

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Beran

Potřebujete někoho, kdo s vámi udrží krok. Doslova. Jste velmi energické znamení a nesnesete nudu. Nevydržela byste dlouho s někým, kdo není tak akční jako vy.

Býk

Máte od přírody tendenci se o starat o druhé, a tak vám bude vyhovovat kamarádka, která dokáže vaši péči plně ocenit, ale která vás – jako hrdé znamení – nezahrne přehnaným obdivem.

Blíženci

Máte občas pořádně ostrý jazýček, a tak byste nemohla mít za kamarádku někoho, kdo by si vaše vtípky bral příliš osobně a neustále se urážel.

Rak

Nebojíte se dávat najevo své emoce, a tak oceníte kamarádku, které nebudou vaše občasné výbuchy smutku či radosti přivádět do rozpaků, ale která naopak ocení vaši otevřenost.

Lev

Milujete zábavu a společnost, a tak byste nemohla mít za kamarádku někoho, kdo by nejraději proseděl celý večer doma u televize a z nových zážitků by měl spíš strach než radost.

Panna

Jste silné osobnosti, ale občas sklouzáváte k vážnosti a uzavřenosti. Proto ve svém životě potřebujete kamarádku, která vás přinutí opustit „ulitu“ a užívat si života.

Váhy

Máte kolem sebe spoustu známých, ale tu pravou kamarádku máte jen jednu. Musí to být někdo, kdo vám rozumí beze slov a kdo je k druhým stejně štědrý a otevřený jako vy.

Štír

Ráda zkoušíte nové věci a pouštíte se do nejrůznějších dobrodružství. A tak vaše kamarádka musí mít smysl pro objevování nových věcí a aktivit.

Střelec

Jste od přírody optimisté a jen máloco dokáže zkazit vaše nadšení pro nové věci. A tak byste vedle sebe nesnesla kamarádku, která je pesimistická a skeptická ke všem aspektům života.

Kozoroh

Přátelé jsou jako vaše rodina, a tak potřebujete po svém boku kamarádku, které nebude vadit, že ji tak nějak „adoptujete“ a zahrnete do své rodiny.

Vodnář

Milujete svou nezávislost, a tak potřebujete, aby vám kamarádka poskytla dostatek svobody. Také je nutné, aby stíhala tok vašich myšlenek, v nichž jste neustále ponořená.

Ryby

Jako znamení, které rádo objevuje, ale nerado riskuje, potřebujete kamarádku, která bude vaší věrnou parťačkou a nebude vás nutit zbytečně riskovat.

Co na vás lidé milují? Odpověď hledejte ve hvězdách

Kotlety na levanduli

Kotlety na levanduli

11 hlasů
1h a 5min 752 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Houbová polévka

26 hlasů
45min 216kJ 50 Kč

Jednoduchý recept na houbovou polévku.

Špenátový salát s avokádem

12 hlasů
20min 450kJ 80 Kč

Lehký salát s brusinkovou zálivkou.

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více