Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Chcete mít spokojené partnerství? Pak se vyvarujete těchto chyb

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

9. 7. 2019 | Vztahy

Po spokojenosti v partnerském vztahu touží každý člověk. Někdy ale lidé opakují stále ty stejné chyby a zbytečně si harmonii mezi nimi a jejich partnery nabourávají. Čeho byste se ve vztahu měli vyvarovat, abyste předešli konfliktům?

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Přestaňte podezírat

Podezíravost je vlastnost, kterou disponuje každý. Někdo ale svoji nejistotu vyjadřuje až příliš horlivě. Jestliže partnera osočíte z nevěry pokaždé, když zdrží v práci o deset minut déle nebo vždy, když mu pípne zpráva v telefonu, zaděláváte si na velký problém. Je jen otázkou času, kdy protějšku dojde trpělivost a ujasní si, že soužití se žárlivcem není to pravé, po čem touží. Navíc to svědčí o vašem nízkém sebevědomí. Ani to není dvakrát přitažlivé.

Nevyčítejte

Zvednuté záchodové prkénko, ponožky vedle postele, drobky na stole… To je jen drobný výčet toho, kvůli čemu jsou lidé schopni vyvolat naprosto zbytečnou hádku na celé odpoledne. Když vás něco naštve, přemýšlejte chvíli o tom, jestli je to skutečně důvod k výčitkám. Nestačilo by jen partnera slušně požádat, aby si na to dával větší pozor? Výčitky vašemu vztahu nesvědčí.

Co bylo, to bylo

Máte sklon při každé hádce vytahovat všechnu špínu, která se za léta společného soužití ve vašem vztahu nahromadila? To je velká chyba! Naučte se řešit pouze problém, který za vznikem hádky stojí a nic jiného. S tím, co se stalo před deseti lety, už neuděláte nic ani vy, ani váš partner. Pokud jste jednou odpustili, už se k tomu nevracejte.

Naučte se hádat

Vztah bez hádek zřejmě neexistuje. Občas je potřeba vyříkat si věci, které nás trápí nebo rozčilují, ale hádka by vždy měla probíhat ve vší slušnosti a měla by být konstruktivní. Nebuďte vulgární a s partnerem diskutujte slušně a s úctou. Každá neshoda by měla skončit vhodným kompromisem. Takové, které končí spaním partnera na gauči a rozbitými talíři, jsou přesně ty, které zajistí začátek konce vašeho vztahu.

Milování za odměnu? Ne!

Pohádali jste se, ale i když už se mezi vámi všechno urovnalo, stále partnera odmítáte? Odpírání sexu za trest je jeden z nejčastějších důvodů, proč si partner dříve nebo později najde náhradu. Jestliže tedy máte pocit, že vás partner bude dobývat a toužit po vás, když mu odepřete přístup do ložnice, jste na omylu. Párkrát to asi zkusí, ale pak zaklepe jinde.

Neponižujte

Ať už se hádáte nebo jen vyprávíte vtipné historky mezi přáteli, nikdy, ale opravdu nikdy partnera neponižujte! To je vůbec to nejhorší, co můžete pro zkázu vašeho vztahu udělat.

Co na vás lidé milují? Odpověď hledejte ve hvězdách

Slávky se zakysanou smetanou

Slávky se zakysanou smetanou

5 hlasů
30min 429 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečená rýže

17 hlasů
1h a 5min 512kJ 75 Kč

Recept na sladký rýžový dezert s jablky.

Pečená roláda z hovězího masa

0 hlasů
2h a 25min 697kJ 270 Kč

Hovězí Flank Steak plněný směsí oliv, mangoldu a sýra.

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více

--%>