Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na týden od 26. srpna do 1. září 2019 od naší astroložky Anny!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

26. 8. 2019 | Zábava

Jak rozmanitý týden mají před sebou Váhy? Komu se bude dařit na poli rodinných vztahů a na koho čeká neklid v oblasti financí? Co hvězdy chystají pro Raky? A které znamení by si mělo dát pozor především na nástrahy spojené se zdravím?

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Beran (21. 3.–20. 4.)

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které by jinak hrozily v samém závěru týdne. Nechejte potíže a nedorozumění minulosti, kam patří!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)

Vztah, kterým jste si nebyli jisti (ať už partnerský, přátelský nebo profesní), zaznamená v tomto týdnu výrazně pozitivní obrat! Věřte svému instinktu a vyhnou se vám všechny překážky, z nichž jste měli takový strach! Vše, co musíte udělat, je být sami sebou a nechat věci plynout.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)

Hned počátek týdne bude znamenat takovou malou revoluci v řešení problému, který v současnosti „okupuje“ vaše myšlenky. Nedovolte svým pochybnostem, aby negativně ovlivnily vaši budoucnost! Možná se o ní rozhoduje právě teď. Jste v silném postavení, tak toho využijte a řiďte se svým přesvědčením!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)

Ačkoli nemáte úspěch v práci, po němž tak dlouho toužíte, ještě tak úplně nadosah, rozhodně se nevzdávejte! Snažte se ignorovat požadavky a nároky ostatních a soustřeďte se na své naděje a sny. Mělo by vám to usnadnit cestu. Nebojte se požádat o pomoc ty, o nichž víte, že vám ji poskytnou bez vedlejších úmyslů. Mají ve vás větší víru než vy v sebe sama. Zkuste si více důvěřovat!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)

Soustřeďte se v tomto týdnu především na svůj osobní život. Posílíte tak vazbu s někým, kdo vás potřebuje a kdo si vaši pozornost zaslouží. A především kdo vás velmi obohatí! Takže hoďte své vlastní ambice a svůj vlastní prospěch na chvíli za hlavu a soustřeďte se na druhé. Mimochodem, na obzoru se již rýsují nějaké významné změny ve vašem životě. Nelekejte se jich a nehledejte problémy tam, kde ještě ani nemohly nastat!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )

Pro zrozence tohoto znamení by mělo být tento týden prioritou úsilí o dosažení smíru s člověkem, s nímž je pojí především nedorozumění a rivalita. Buďte velkorysí, hoďte minulost za hlavu a snažte se věci opět urovnat! Nebojte se udělat první krok.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)

Na obzoru se objevují první náznaky změn ve vašem osobním životě. Nechejte proto stranou vše ostatní a soustřeďte se právě na ně. Vše, co potřebujete, je spolehnout se na svůj instinkt, který mají zrozenci tohoto znamení tak silně vyvinutý. V polovině týdne vás příjemně zaskočí příležitost k urovnání staré křivdy.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)

Klíčem k úspěchu nového projektu, na němž usilovně pracujete, je získání podpory vašich kolegů. Nečekejte, až za vámi sami přijdou, a udělejte první krok. Necháte-li mluvit i ostatní, získáte nečekané a velmi užitečné informace. Navíc společný cíl vás sblíží.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)

Pokud se už nějakou dobu odhodláváte posunout přátelství či vztah s někým blízkým o nějaký ten „level“ výš, teď je k tomu pravý čas! Hvězdy vám předpovídají romantiku a úspěchy na milostném poli! Tak odhoďte obavy a pochybnosti, takovouto příležitost už nemusíte mít!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)

Zkuste tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to překonat nedávné nedorozumění, které dosud poznamenává váš vztah. Odsuňte tento týden svůj společenský život na vedlejší kolej a soustřeďte se na rodinu. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke změnám k lepšímu!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)

Rozhovor s vaším nadřízeným, k němuž se už nějaký ten čas chystáte, už není možné odkládat. A hned z kraje týdne k němu budete mít nebývalou příležitost! Dejte si ale pozor, abyste příliš „netlačili na pilu“. Buďte opatrní, právě se rozhoduje o vašem dalším směřování. Když to zvládnete, čeká vás malá pracovní revoluce!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Na zrozence tohoto znamení se budou hvězdy usmívat především v oblasti financí. A to je něco, co jste už dlouho potřebovali. Ačkoli to nemusí znamenat nějaké zbohatnutí, i dobrá rada, jež vás naučí s penězi lépe hospodařit, je k nezaplacení! Svěřte se s finančními starostmi někomu, o němž víte, že mu můžete důvěřovat a že vám podá pomocnou ruku.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím více než 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál. Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem.

Kterých 20 testerek vyzkouší elektrickou sešívačku Leitz ...

Kuřecí stehna na estragonu

Kuřecí stehna na estragonu

10 hlasů
1h a 5min 643 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Jednoduchý okurkový salát

10 hlasů
25min 234kJ

lehký,osvěžující salát

Vepřové kostky na černém pivu

3 hlasy
1h a 50min 530kJ 150 Kč

Pečené kostky vepřového masa s jablky a černým pivem.

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více