Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak nejlépe podpořit metabolismus a shodit nabraná kila

10. 9. 2019 | Zdraví a životní styl

Máte po dovolené „boky jako skříň“? Konec relaxaci na pláži, přichází realita. Podpořte svůj metabolismus a sundejte nabraná kila – bez narušení životního stylu a výrazných změn. Kterých pět maličkostí vám stoprocentně pomůže?

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Hodiny v posilovně, hladovka, zákaz veškerých sacharidů… Už jen tohle vám způsobuje kopřivku? Zařaďte zpátečku, při shazování kil se v podstatě nemusíte nijak omezovat. Zde jsou vyzkoušené, osvědčené a bezbolestné triky, které vám sexy křivky vrátí zpět.

Neustále žvýkejte

Tento typ aktivity se v angličtině nazývá NEAT (non-exercise activity thermogenesis). Ač to zní neuvěřitelně, studie prokazují, že žvýkání spaluje 300 až 2 000 kalorií denně. Samozřejmostí je, že by se mělo jednat o žvýkačky bez cukru.

Staňte se fanouškem zeleného čaje

Co by to bylo za režim, kdyby v něm nehrál jednu z hlavních rolí zelený čaj? Výzkumy naznačují, že právě on může zvýšit rychlost metabolismu o 4 až 5 procent. Proto se rozhodně nemusíte bát, dávat si ho do termosky. Jeden šálek má pouze 2 kalorie (bez sladidla, samozřejmě), což ze zeleného čaje dělá skvělého parťáka pro pracovní i odpočinkový den.

Pijte více vody

Ne, nemusíte vypít pět litrů denně. Německá studie zjistila, že již pouhé dvě sklenice obyčejné neperlivé vody zlepšují spalování kalorií o celých 30 procent, a to za pouhých 10 minut. Účinek přitom trvá více než hodinu. Není tedy nic jednoduššího, než se extra před jídlem napít. To zvládnete, ne?

Pusťte si do života více céčka

Přidávejte čerstvou citronovou šťávu do svého čaje nebo vody. To je jedna z nejlepších rad, kterou můžete dostat. Vědci z Arizonské státní univerzity zjistili, že atleti, kteří nedostanou vitamin C ještě před fyzickou aktivitou, spálí o 25 procent méně kalorií. Z toho vyplývá, že sklenka vody s citronem by se měla stát běžnou součástí ranního rituálu. Než doběhnete do práce, budete o nějaké to deko lehčí.

Smějte se

Ne, to není vtip. Studie publikovaná v Mezinárodním žurnálu obezity prokázala, že smích vyvolává malý nárůst spalování kalorií. Matematicky řečeno, pětatřicet vysmátých minut vás zbaví až 40 kalorií! Tak ukažte pořádný „rohlík“ a ukazujte ho světu co možná nejčastěji!

Dieta jeskynního člověka pomáhá zhubnout čtyři kila za mě...

Hovězí dušené s paprikou

Hovězí dušené s paprikou

11 hlasů
2h a 45min 558 kJ 179 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zeleninový salát

15 hlasů
25min 323kJ 50 Kč

Křupavá mrkev, hrášek a paprika.

Pórková polévka s houbami

2 hlasy
55min 226kJ 99 Kč

Máte rádi houby, tato polévka je rychlá, snadná a velmi c...

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více