Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Potraviny, které vám mohou pomoci při rýsování křivek

15. 9. 2019 | Zdraví a životní styl

Hubnete, posilujete, dřete ze všech sil a zpevňujete své tělo? Jděte vysněným proporcím naproti s malou pomocí červené řepy, medu či lososa. A nezapomeňte ani na granátové jablko. Tohle je povolený doping, který přinese výsledky!

Bohužel, u tohoto článku
není žádný soutěžní kód.
Pokračujte na další článek.

Přečtěte si pravidla soutěže

Ještě před příchodem nejkrásnějších svátků roku máte v plánu zhubnout a „vylepšit“ své tělo, aby kolegové na vánočních večírcích valili oči? V tom případě neváhejte využít všechny zbraně, které vám při získávání skvělé formy pomohou. Už jste slyšeli o potravinách, které patří do povinné výbavy všech sportovců? Tohle se vyplatí zahrnout do jídelníčku!

Červená řepa. S tou se projíte k lepší vytrvalosti

Závěry nedávného britského průzkumu naznačují, že mnohdy opomíjená řepa je při zvyšování energie daleko účinnější, než klasický doping v podobě kofeinu. Chcete-li tedy posílit svůj výkon, užívejte červený nakopávač pravidelně. Ať už budete konzumovat celé kusy řepy, nebo popíjet její šťávu, vaše vytrvalost se podle odborníků zlepší minimálně o 16 procent!

Med? Zprostředkovatel síly a rychlosti

Výzkum provedený v laboratoři americké univerzity Memphis Exercise and Sport Nutrition odhalil zajímavá fakta. Tamní experti na jeho základě tvrdí, že dát si trochu medu před cvičením zajistí tělu potřebné palivo, které zvýší rychlost, sílu a kondici. Přírodní sladidlo totiž obsahuje především jednoduché cukry, které jsou dokonalým zdrojem energie. Nebojte, z jedné lžičky neztloustnete, ba naopak vám pomůže zefektivnit trénink a spálit více kalorií.

Chutným lososem k budování svalů

Omega-3 mastné kyseliny, které se v lososu nacházejí, jsou často spojovány s prevencí cukrovky i srdečních chorob. Jenže pozor, ukázalo se, že kromě těchto nesporných přínosů platí i za účinné posilovací pomocníky. Dle závěrů mnoha studií konzumenti zmíněných kyselin vykazují lepší vývoj svalů a jejich tělo používá dvakrát větší množství aminokyselin k vytvoření nových bílkovinných tkání. Prostě a jednoduše – tři porce týdně, to je základ!

Granátové jablko pro nutnou regeneraci

Antioxidanty obsažené v tomto cizokrajném plodu nejsou jen prostředkem, který posiluje paměť. Lékaři jsou toho názoru, že dokáží přidat ruku k dílu při obnově svalové hmoty a tlumí bolestivost svalů po náročném cvičení. Co říkáte na tuhle sladkou regeneraci po návratu z fitka? Spojíte příjemné s užitečným a navíc vás nepotrápí namožené končetiny!

Dieta jeskynního člověka pomáhá zhubnout čtyři kila za mě...

Salát  z mrkve  s kokosem

Salát z mrkve s kokosem

12 hlasů
20min 607 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ostrá čočková polévka

12 hlasů
55min 416kJ 75 Kč

Čočková polévka s chilli papričkou.

Špagety se slaninou a brokolicí

31 hlasů
1h a 5min 1099kJ 85 Kč

Dá se vymyslet neskutečně mnoho variací na přípravu špage...

Poradny

Má pečující osoba v DPN nárok na nějaké dávky?

Dobrý den,jestliže Váš bratranec při péči o Vaši tetu nebyl výdělečně činný, pak bohužel nebyl ne... Více

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro zrozence ve znamení Berana začíná tento týden období relativního klidu. Platit to bude především pro prvních několik dní, kdy si budete užívat všeobecné pohody. Tu vám ovšem krátce naruší víkend, jenž přinese n...

Více