Chcete za své peníze výsledky? Doplňky stravy s opravdu funkčním složením

Doplňky stravy by Anna Brandejs jsou tu pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak efektivně a za příznivou cenu využít pozitivního vlivu jednotlivých látek (kolagen, kyselina hyaluronová, vitamíny, byliny) na svůj organismus.

Každý doplněk stravy značky by Anna Brandejs je sestaven tak, aby vám poskytl maximální možnou pomoc, tj. už jej nemuseli kombinovat s jinými produkty a tím riskovat např. vzájemné omezování účinku jednotlivých či nesprávný poměr dávkování jednotlivých látek. Zároveň se jedná o produkty určené pro zákazníky, kteří si od doplňků stravy slibují reálné výsledky a nespokojí se s placebo efektem. Věděli jste, že:

  • lidský organismus je schopen vstřebat zhruba 10 % „obyčejného“ vitamínu C obsaženého v doplňcích stravy,
  • kolagen obsažený v doplňcích stravy určených k omlazení pleti je z malé či velké části určen k podpoře stavu chrupavek a kloubů, tedy ne zlepšení stavu pleti,
  • některé doplňky stravy určené k detoxikaci organismu se ve skutečnosti zaměřují pouze na jeden orgán trávicího ústrojí a nepodporují tak jeho kompletní očistu a funkčnost?

Nedostatek kvalitních doplňků stravy za příznivou cenu v České republice a na Slovensku vedl k vývoji produktů prodávaných pod značkou by Anna Brandejs. První měsíce od uvedení na trh pak ukazují, že nedostatek komplexních doplňků stravy s opravdu funkčním složením pociťovali i zákazníci.

Výhody doplňků stravy by Anna Brandejs

  • Složení tvoří pouze látky s prokazatelnými pozitivními účinky na lidský organismus.
  • Složení každého doplňku stravy je navrženo tak, aby se jednotlivé látky navzájem podporovaly ve svém účinku.
  • Denní dávka je navržena tak,  aby váš organismus byl schopen vstřebat jednotlivé látky efektivně a zároveň, abyste pozitivní účinky doplňku stravy pocítili co nejdříve a v plné síle.

Doplňky stravy pod značkou by Anna Brandejs se zaměřují primárně na zákazníky, kteří chtějí podpořit zevnitř svůj vzhled či imunitu. Aktuální nabídku těchto produktů najdete zde.

 

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

22 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
259 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.
83 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat